Wybierz język:

Dziesiątki lekcji, przerw i w końcu ten ostatni dzwonek oznajmiający koniec pewnego etapu w Waszym życiu. Mały rachunek, chwila nostalgii, zadumy i refleksji nad tym co  było. Przygoda życia, enklawa przetrwania, bezpieczna przystań,  a może po prostu szkoła – miejsce bliskie sercu, pozostające na zawsze w pamięci.

To tu osiem lat temu, onieśmieleni zostaliście włączeni w poczet społeczności szkolnej. Krok po kroku pokonywaliście bariery, zdobywaliście wiedzę by stać się ludźmi dorosłymi, świadomie wybierającymi drogę swojej przyszłości. Bagaż wspólnych doświadczeń,   uczynił z Was  ludzi bardzo sobie bliskich. Być może Wasze drogi się rozejdą, ale w murach tej szkoły zawsze znajdziecie miejsce przyjazne, pamiętające swoich Wychowanków.

22.06.2023r klasy ósme spotkały się na uroczystości pożegnalnej. Podczas uroczystości w obecności zaproszonych gości wyróżnieni  uczniowie otrzymali za swoją ciężką pracę Statuetki Orła, Nagrody Dyrektora Szkoły oraz dyplomy. Absolwentów w swoim przemówieniu pożegnał Dyrektor szkoły pan mgr Waldemar Olszyński. Uczniowie w pięknych słowach pożegnali swoich nauczycieli i wszystkich pracowników szkoły. Słowa uznania uczniowie skierowali również do pana dyrektora mgr Janusza Chruślickiego za to ,że przez sześć lat był ich przewodnikiem w szkole. Po części oficjalnej przyszedł czas na wspomnienia, każda klasa przygotowała swoją prezentację oraz występ. Na koniec pojawił się wspólny filmik z podkładem piosenki „Ostatni dzień w mojej klasie” Po zakończonej uroczystości przyszedł czas na wspólną zabawę oraz wzruszające  pożegnanie w klasach.

Share This
Skip to content