Wybierz język:

Po miesiącach wytężonej pracy, 23 czerwca 2023 roku nadszedł czas na upragniony wypoczynek. O godzinie 9.00 przed budynkiem Szkoły Podstawowej nr 16 z Oddziałami Integracyjnymi w Nowym Sączu odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023.

We wspaniałej atmosferze odbyła się część artystyczna. Uczniowie naszej szkoły za pomocą wierszy, piosenek i filmów wspominali miniony rok szkolny oraz dziękowali nauczycielom i rodzicom za pomoc, wsparcie i trud włożony w  ich nauczanie i wychowanie.

Momentem długo wyczekiwanym przez uczniów było wręczenie przez Pana Dyrektora Orłów, Orlątek, nagród za wysokie wyniki w nauce, stuprocentową frekwencję  i sukcesy osiągnięte w konkursach.  Podziękowania również zostały złożone rodzicom, którzy aktywnie działali na rzecz szkoły.

Część oficjalną uroczystości zakończyło pożegnanie naszej Pani wicedyrektor mgr Marii Palac, która zdecydowała się przejść na emeryturę. Pan dyrektor, Rada Rodziców oraz cała społeczność szkolna podziękowała Pani Palac za wszystkie lata ciężkiej pracy, ogromne serce oraz nieopisane zaangażowanie w życie szkoły. 

Po spotkaniu ogólnym, uczniowie poszczególnych klas udali się wraz z wychowawcami do sal lekcyjnych, by we własnym gronie dokonać refleksji nad minionymi  miesiącami oraz podzielić się wakacyjnymi planami. Rok szkolny zakończył się wspólnym uczestnictwem we mszy świętej o godzinie 11:00.

Share This
Skip to content