Wybierz język:

Ze względu na konieczność przygotowania arkusza organizacyjnego na nadchodzący rok szkolny 2015/2016 i uzyskanie niezbędnych danych szacunkowych pozwalających określić ilość przyszłych kl. I w szkole, Dyrektor ZSPG nr 2 z oddziałami integracyjnymi ogłasza wstępną rekrutację do Gimnazjum nr 10, Szkoły Podstawowej nr 16 i Oddziałów przedszkolnych.

  • Deklaracja wstępnego zapisu dziecka do szkoły umieszczona jest na stronie internetowej szkoły www.zspg2nowysacz.pl oraz dostępna w sekretariacie szkoły w godz. pracy od godz.8.00- 15.00.
  • Wypełnione deklaracje składają rodzice lub uczniowie w sekretariacie ZSPG 2 do dnia 15 marca
  • Po pełną dokumentację rekrutacji należy zgłosić się do sekretariatu szkoły ZSPG 2 po 15 marca, dokładna data zostanie podana na podstawie decyzji Małopolskiego Kuratora Oświaty i umieszczona na stronie internetowej szkoły.
  • Wstępna deklaracja nie stanowi jednocześnie zapisu dziecka do szkoły.

Dokumenty do pobrania:

{wpdm_category=wst-pna-rekrutacja-2015-2016}

Share This
Skip to content