Wybierz język:

Dnia 22 stycznia 2015 roku, w Zespole Szkół nr5 – Specjalnych w Nowym Sączu, odbył się IV KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK pt. „NARODZIŁA NAM SIĘ DOBROĆ„. Konkurs przeznaczony był dla uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych, jego celem było zachęcenie młodzieży do wspólnego kolędowania, rozbudzenia aktywności artystycznej, wrażliwości na sztukę, jak również integracji środowisk międzyszkolnych. Jury przyznało nagrodę główną GRAND PRIX  Zespołowi „ STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ ” z Gimnazjum nr 10 w Nowym Sączu.

Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali publiczności piosenkę pt. „BĘDZIE KOLĘDA”. W skład zespołu wchodzą uczniowie klas integracyjnych  IA: Julia Tubek, Jakub Olszowski, IIIB Gabriela Baran, Daniel Migda, IIIA Kamila Tubek, Rita Cichoszewska, Krzysztof Kiszka. Opiekunami zespołu i jego założycielami są Pedagodzy wspomagający: Paulina Miłkowska, Aneta Pierzchała i Gracjana Kizem.

GRATULUJEMY!!!!

Share This
Skip to content