Wybierz język:

Pola Nadziei to kampania, której celem jest promowanie idei wolontariatu
i niesienia bezinteresownej pomocy podopiecznym hospicjum. Symbolem akcji jest żonkil, uznawany za międzynarodowy symbol nadziei. Ważnym celem akcji jest zbieranie funduszy na rzecz bieżącej działalności.

23 kwietnia w akcję ,,Pola Nadziei’’ włączyła się grupa wolontariuszy z Szkoły Podstawowej nr 16 z Oddziałami Integracyjnymi  – wychowawcy wraz wychowankami wspólnie kwestowali przy kościele Matki Bożej Bolesnej
w Zawadzie, by zebrać pieniądze na potrzeby Sądeckiego Hospicjum .

Wszystkim ofiarodawcom wręczane były żonkile, samoprzylepne znaczki
z symbolem akcji, a także „żonkilowe pocztówki”, z tegorocznego konkursu.

Serdeczne podziękowania dla wolontariuszy

za zaangażowanie i wsparcie akcji Pola Nadziei 

WOLONTARIUSZE:

Bogdański Szymon, Długosz Michał, Dobosz Łukasz, Górecki Fabian, Górecka Milena, Górska Maja, Górska Milena, Górski Patryk, Hasior Zuzanna, Hedwig Emilia, Hedwig Leon, Krajewska Emilia, Lach Nikola, Mirek Wiktoria, Obrzut Karolina, Obrzut Milena, Ogórek Antonii,  Południak Hanna, Południak Pola, Poręba Kamil, Piwowarska Łucja,  Robakowska Natalia, Szczapa Wiktoria, Trzeszczoń Alicja, Znamirowska Katarzyna.

Share This
Skip to content