Wybierz język:

Chociaż za oknami brak śniegu w świąteczny nastrój wprowadziła nas wizyta Świętego Mikołaja.

7 grudnia dzieci z klas O-III odwiedził wspomniany Święty. Wszyscy od rana czekali
z niecierpliwością na niezwykłego gościa. Pojawił się tradycyjnie w asyście aniołków. Rozmawiał z dziećmi. Tym, którzy zasłużyli rozdawał prezenty. Nie odbyło się bez piosenek i wierszyków recytowanych przez uczniów. Także Święty Mikołaj otrzymał od dzieci podarki. Były to laurki, rysunki i słodycze. Największe zdziwienie wzbudziło to, że nikt
w tym dniu nie dostał rózgi.

Dzieci obiecały, że postarają się zachowywać grzecznie przez cały rok, aby znowu spotkać się z miłym gościem. A kiedy pożegnaliśmy Mikołaja wszyscy z ciekawością rozpakowali swoje prezenty. Szkoda, że ten wyjątkowy gość odwiedza nas tylko raz w roku.

Share This
Skip to content