Wybierz język:

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu Santa, please don’t forget me 🙂

W kategorii klas I:

  • I miejsce- Wiktoria Janikowska
  • II miejsce- Małgorzata Górecka
  • III miejsce- Aleksandra Król

W kategorii klas II:

  • I miejsce- Antonina Szostak
  • II miejsce- Jakub Matuła
  • III miejsce- Kinga Broda

W kategorii klas III:

  • I miejsce- Zuzanna Wideł
  • II miejsce- Amelia Górecka
  • III-miejsce -Julia Szufnara

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie  gratulujemy pomysłowości i talentu. Wszystkie prace były piękne oraz czasochłonne dlatego też wybór tegorocznych zwycięzców był niezmiernie trudny. Aby docenić trud włożony w wykonanie skarpety, kartki i listu organizator zdecydował się nagrodzić każdego uczestnika konkursu dyplomem wyróżniającym oraz szóstką z języka angielskiego 🙂

Share This
Skip to content