Wybierz język:

W dniu 4 grudnia 2015r., w siedzibie firmy Wiśniowski został rozstrzygnięty IX PRZEGLĄD DZIAŁAŃ ARTYSTYCZNYCH ” POD SKRZYDŁAMI ANIOŁA”. Konkurs ten skierowany był do osób sprawnych i niepełnosprawnych, w kategoriach plastycznych, muzycznych i literackich. W konkursie plastycznym wzięła udział uczennica naszej szkoły, klasy integracyjnej IIA – JULIA TUBEK – zdobywając III MIEJSCE. Nauczyciel prowadzący: P.Miłkowska.

Na wielkim finale spotkało się aż 140 nagrodzonych i wyróżnionych dzieci i młodzieży. W uroczystościach uczestniczyli przedstawiciele firmy Wiśniowski, Dyrektor Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu, Przewodnicząca Rady Miasta Nowego Sącza Pani Bożena Jawor, Dyrektor wydziału ds. Problematyki Osób Niepełnosprawnych Pan Leszek Langer, Senator Stanisław Kogut, Dyrektor Wydziału Edukacji Józef Klimek,  i wielu innych ważnych gości. GRATULUJEMY!!!!!!

Share This
Skip to content