Wybierz język:
12 czerwca przedstawiciele naszej szkoły odwiedzili Wyższą Szkołę Biznesu, aby wziąć udział w konferencji „Wyłącz hejt – włącz szacunek”.
W trakcie konferencji mieliśmy okazję wysłuchać osób, które w swojej pracy często spotykają młodzież cierpiącą z powodu hejtu- przedstawiciela policji, psychologa, specjalistę ds mediacji, a nawet biegłego sądowego z zakresu informatyki. 
Gościem specjalnym okazał się Robert Ruchała – sportowiec i zawodnik MMA – który opowiedział uczniom o hejcie, z jakim mierzył się w trakcie swojej drogi zawodowej, a później nie pominął nikogo przy robieniu pamiątkowych zdjęć:) 
W trakcie konferencji miało także miejsce rozdanie nagród zwycięzcom konkursu plastycznego „Wyłącz hejt-włącz szacunek” – w którym uczeń klasy 3 Maksymilian Filip uzyskał 2 miejsce! Gratulujemy! 🙂 
Share This
Skip to content