Wybierz język:

Dnia 5 czerwca 2015r. odbył się w Miasteczku Galicyjskim w Nowym Sączu FESTYN RODZINNY Z OKAZJI Dnia Mamy, Dnia Taty oraz Dnia Dziecka.

W imprezie uczestniczyły dzieci z oddziałów „O” A, „O” B ze Szkoły Podstawowej nr 16, ich rodzice, nauczyciele-wychowawcy a także Dyrekcja szkoły. Najmłodsi wzięli udział w plastycznych zajęciach warsztatowych- lepienie w glinie „Klimaty Sądecczyzny”.

Dzieci, wychowawcy i rodzice wspólnie zwiedzali Miasteczko Galicyjskie poznając dorobek naszego regionu.  Wychowankowie oddziałów „O” A i „O” B zaprezentowali uroczysty program artystyczny „DLA CIEBIE MAMO, DLA CIEBIE TATO…” przygotowany przez nauczycieli: mgr Bernadettę Hebdę, mgr Beatę Koral i mgr Magdalenę Fiut.

Po zakończeniu występu wszyscy udali się do Sali ratuszowej na słodki poczęstunek.

Uczestnicy spotkania wspaniale się integrowali świętując w Miasteczku Galicyjskim przy pięknej pogodzie.

Share This
Skip to content