Wybierz język:
W dniu 28 maja 2015 roku w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Sączu odbył się XI Integracyjny Festiwal Piosenki.
Hasłem tegorocznego festiwalu stały się słowa „Bo nikt nie ma z nas tego, co mamy razem !”
Jak co roku festiwal promujący integrację cieszył się dużym powodzeniem. Na profesjonalnej scenie wystąpiło ponad sto dwadzieścia osób z wielu sądeckich przedszkoli, szkół i placówek wychowawczych.I miejsce -zdobył żespół „Strzał w dziesiątkę” z Zespółu Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych nr 2 w Nowym Sączu.

Wśród wspaniałych gości festiwalowych znaleźli się: Pani Przewodnicząca Rady Miasta Bożena Jawor, Dyrektor Wydziału do Spraw Osób Niepełnosprawnych Leszek Langer, Dyrektor Wydziału do Spraw Społecznych Marta Mordarska, Elżbieta Chowaniec- Rada Miasta, Dyrektor Wydziału Edukacji Józef Klimek, Prezes Fundacji Mada- Bożena Fryc, Kierownik WTZ „Mada” –Jan Reszkiewicz, Prezes Stowarzyszenia „ Swiatełko Nadziei”- Renata Rosłaniec, Przewodnicząca Rady Osiedla Zabełcze- Bogumiła Kałużny, Przedstawicielka sądeckiej Solidarności- Iwona Osuchowska- Gomulec, a także Dyrektor Zespołu Przedszkoli 10 i 11 Jolanta Ziejewska oraz Dyrektorzy Szkół Urszula Gawrońska SOSW i Halina Góra SOSW.
Wszystkich gości powitała Dyrektor SP 6 Pani Halina Stanek, która w krótkim przemówieniu zaznaczyła jak ważna jest wzajemna życzliwość i akceptacja.
Organizatorem i prowadzącą festiwal była pani Anna Moszycka SP6.
Zespół „Strzał w Dziesiątkę” stanowią uczniowie klas integracyjnych w składzie:
  • Kl IA – Julia Tubek, Jakub Pszowski – przygotowała mgr P.Miłkowska
  • Kl IIIA – Rita Cichoszewska, Kamila Tubek – przygotowała mgr A. Pierzchała
  • Kl IIIB – Gabriela Baran, Daniel Migda – przygotowała mgr G. Kizem
Share This
Skip to content