Wybierz język:

Drodzy uczniowie klas I-III,

Jak co roku serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Szkolnym Konkursie Języka Angielskiego ‘Care for Animals’ organizowanym w naszej szkole.

Celem konkursu, oprócz propagowania nauki języków obcych oraz wspierania  twórczej postawy uczniów, jest również kształtowanie postawy wrażliwości wobec sposobów traktowania zwierząt domowych oraz zapewnienie odpowiednich warunków ich utrzymania.

Konkurs polega na przygotowaniu pracy plastycznej przedstawiającej oraz opisującej zwierzątko domowe w języku angielskim (uczniowie klas 1 – podpisują części ciała prezentowanego zwierzaka. Uczniowie klas 2-3 mogą krótko opisać prezentowane przez siebie zwierzątko).

Swoje prace uczniowie przekazują nauczycielom j. angielskiego w szkole do dnia 14 maja 2021 r. (do godz 12:00).  Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w dniu Święta Szkoły.

Jednocześnie serdecznie zachęcamy rodziców i uczniów do aktywnych działań na rzecz „czworonożnych milusińskich” w najbliższej okolicy poprzez przekazywanie karmy i najpotrzebniejszych artykułów dla psów i kotów do pobliskich schronisk i towarzystw działających na rzecz ochrony i opieki nad zwierzętami.

Z góry bardzo dziękujemy za zaangażowanie w imieniu „milusińskich czworonogów”.

Doceniamy wielkie serce wszystkich osób, którym los zwierząt nie jest obojętny i potrafią angażować się w pomoc dla nich, c dla innych godnym wzorem do naśladowania.

Organizatorzy konkursu:
mgr Dominika Kowalik
mgr Anna Kurnyta

 

Share This
Skip to content