Wybierz język:

Szanowni Państwo Dyrektorzy i Nauczyciele

Zachęcamy Państwa do udziału w XII Edycji Międzyszkolnego Konkursu Plastyczno – Literacko – Fotograficznego „ Nowy Sącz – moje miasto, moja miłość”, którego organizatorem jest Szkoła Podstawowa nr 16 z Oddziałami Integracyjnymi im. Orląt Lwowskich w Nowym Sączu. Honorowy patronat nad konkursem sprawuje Pan Ludomir Handzel – Prezydent Miasta Nowego Sącza.

Celem konkursu jest prezentacja i popularyzacja pięknych, historycznie niepowtarzalnych miejsc miasta Nowego Sącza w formie plastyczno – literacko – fotograficznej.

Informujemy, że termin nadsyłania prac został przedłużony do dnia 07.05.2021 r.

 

Organizatorzy konkursu
Szkoła Podstawowa nr 16 z Oddziałami Integracyjnymi im. Orląt Lwowskich w Nowym Sączu

Share This
Skip to content