Wybierz język:

24 czerwca w Szkole Podstawowej nr 16 odbyło się uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2021/2022. Po mszy świętej uczniowie wraz z nauczycielami udali się na apel przygotowany przez klasę 7c pod opieką pani Moniki Jargut. Następnie, wręczone zostały Nagrody Dyrektora Szkoły dla uczniów, którzy osiągnęli średnią 5.0 oraz otrzymali wzorowe zachowanie. Ponadto, uczeń klasy 3a Mateusz Cebula odebrał Orlątko Naukowe za zdobycie wysokich miejsc w wielu konkursach na szczeblach wyższych niż szkolny.  Apel uwiecznił taniec belgijski w wykonaniu uczniów naszej szkoły oraz pani Anety Czarnieckiej 🙂

 

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników! Rodzicom, składamy najszczersze podziękowania za całoroczne zaangażowanie oraz współpracę. Mamy nadzieję, że okres wakacji będzie pełen niezapomnianych przygód oraz  samych radosnych i pogodnych dni! Do zobaczenia we wrześniu 🙂

Share This
Skip to content