Wybierz język:

Z radością informujemy, że nasza ŚWIETLICA SZKOLNA dostała się do Programu Edukacyjnego MegaMisja realizowanego przez Fundację Orange. Do programu zgłosiło się ponad 1000 szkół z czego wybranych zostało 180. Ten ogólnopolski program adresowany jest do świetlic działających w szkołach podstawowych. Ma on na celu budowanie kompetencji cyfrowych, komunikacyjnych oraz medialnych najmłodszych uczniów szkół podstawowych- poprzez zaangażowanie w podejmowaniu wyzwań edukacyjnych.
W maju nasi uczniowie  razem z nauczycielami: Panią Bogumiłą Stawiarską oraz Panią Dominiką Piwowarską nakręcili filmik motywujący chęć udziału w programie, który został doceniony przez jury Fundacji.
Od września wychowankowie świetlicy będą mieć okazję korzystać z zajęć przygotowujących ich do bezpiecznego  oraz świadomego korzystania z multimediów i przy okazji zdobywać atrakcyjne  nagrody dla naszej szkoły.
Gratulujemy i zachęcamy do obejrzenia filmu. 

Share This
Skip to content