Wybierz język:

Wyniki XV Edycji Międzyszkolnego Konkursu Plastyczno – Literacko – Fotograficznego

„Nowy Sącz – moje miasto, moja miłość” 2024r.

PRACE PLASTYCZNE

PRZEDSZKOLA I ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE:

I miejsce – Mirosława Gajdosz kl. 0, Pałac Młodzieży w Nowym Sączu

II miejsce – Zuzanna Biernacka kl. 0, Dom Kultury w Jelnej

III miejsce – Patryk Grucela lat 7, Miejskie Przedszkole nr 18 w Nowym Sączu

Wyróżnienia:

  1. Gabriela Ogar kl. 0, Pałac Młodzieży w Nowym Sączu
  2. Nina Smorońska kl. 0, Przedszkole „Promyczek” w Nowym Sączu
  3. Anna Baran kl. 0, Pałac Młodzieży w Nowym Sączu

SZKOŁA PODSTAWOWA (KLASY 1 – 3):

I miejsce – Natalia Chrustek kl.3, Pałac Młodzieży w Nowym Sączu

II miejsce – Emilia Kocińska kl. 3, Dom Kultury w Jelnej

III miejsce – Milena Peciak kl.2b, SP nr 16 w Nowym Sączu

 

Wyróżnienia:

  1. Aniela Kruczek kl.2, SP w Rożnowie
  2. Mateusz Gwóźdź kl.3, Pałac Młodzieży w Nowym Sączu
  3. Kacper Bugno kl.3, Pałac Młodzieży w Nowym Sączu
  4. Jakub Znamirowski kl. 3; SP nr 11 w Nowym Sączu
  5. Anna Stachowicz, kl.2b SP nr 16 w Nowym Sączu
  6. Emilia Ogar kl.2b, Pałac Młodzieży w Nowym Sączu

 SZKOŁA PODSTAWOWA (KLASY 4-8):

I miejsce – Amelia Schneider, SP nr 16 w Nowym Sączu

II miejsce – Małek Magdalena kl.6, SP w Podolu – Górowej

III miejsce – Elena Grzegorzek kl.8, MCK „Sokół” w Nowym Sączu

Wyróżnienia:

  1. Nikola Bodziony kl.6, SP w Rąbkowej
  2. Artur Kudlik kl.7, Pałac Młodzieży w Nowym Sączu
  3. Aleksandra Basiaga kl.4, Pałac Młodzieży w Nowym Sączu
  4. Oliwia Chmielowska kl.6, SP nr 16 w Nowym Sączu
  5. Magdalena Kocińska kl. 5, Dom Kultury w Jelnej
  6. Aleksandra Matuła kl.6, SP nr 16 w Nowym Sączu
  7. Laura Kadzik kl.6, Niepubliczna Katolicka Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia w Nowym Sączu
  8. Faustyna Kołodziej kl. 5, SP w Podolu – Górowej

Nagroda Przewodniczącego Jury – Weronika Salamon kl.7, SP w Łososinie Dolnej

PRACE LITERACKIE

SZKOŁA PODSTAWOWA (KLASY 1 – 3):

I miejsce – Mateusz Leśniak kl.1, ZSP nr 5 w Nowym Sączu

II miejsce – Aniela Kruczek kl.2, SP w Rożnowie

III miejsce – Lena Kulig kl. 3, SP nr 16 w Nowym Sączu

Wyróżnienia:

  1. Weronika Król kl.2, SP nr 16 w Nowym Sączu
  2. Hubert Kulig kl.2, SP nr 16 w Nowym Sączu
  3. Mikołaj Migacz kl.2, SP nr 16 w Nowym Sączu

 SZKOŁA PODSTAWOWA (KLASY 4 – 8):

 I miejsce – Karolina Rogowska kl.5, Zespół Szkół Akademickich w Nowym Sączu

II miejsce – Julia Tworzydło kl.8, ZSP nr 7 w Nowym Sączu

III miejsce – Mikołaj Sadłoń kl.6, SP w Rożnowie

Wyróżnienia:

  1. Oliwia Rams kl.7, SP nr 2 w Nowym Sączu
  2. Dmytro Chubenko kl.5, SP w Rożnowie
  3. Karina Padula kl.8, SP w Rożnowie

 PRACE FOTOGRAFICZNE

 SZKOŁA PODSTAWOWA (KLASY 4 – 8):

 I miejsce – Kordian Nalepa kl.6, ZSP nr 1 (SP nr 3) w Nowym Sączu

II miejsce – Nikodem Klimek kl.8, ZSP nr 1 w Kamionce Wielkiej

III miejsce – Franciszek Stawiarski kl.7, ZSP nr 1 (SP nr 3) w Nowym Sączu

 Wyróżnienia:

  1.  Amelia Cilcik kl.8, Pałac Młodzieży w Nowym Sączu
  2. Gabriela Tarkowska kl.6, ZSP nr 5 ( SP nr 7) w Nowym Sączu
  3. Magdalena Golenia kl.8, ZSP nr 1 (SP nr 3) w Nowym Sączu
Share This
Skip to content