Wybierz język:

20 maja klasy IV odkrywały piękno Zakopanego. Pomimo zmiennej pogody udało nam się wyjechać kolejką na Gubałówkę i odbyć spacer grzbietem Pasma Gubałowskiego, podziwiając piękną  panoramę Tatr. Kolejnym ciekawym dla uczniów doświadczeniem było zwiedzanie skoczni. Obowiązkowym punktem wycieczki była także wizyta na Krupówkach i w ulubionej uczniowskiej restauracji 😉 Atrakcją która bardzo spodobała się dzieciom było Muzeum Iluzji, w którym uczniowie mogli spotkać się z wynalazkami naukowymi i sztuką oraz wykonać ciekawe doświadczenia. Wycieczkę zakończyła wyprawa na Krzeptówki, gdzie zwiedzaliśmy Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej i ołtarz papieski. Szkolna wyprawa pozwoliła dzieciom poszerzyć wiedzę w zakresie historii, kultury i tradycji regionu. Była to okazja, aby bliżej poznać przyrodę i  geografię Podhala, a przede wszsytkim ciekawie i w miłej atmosferze zdobywać wiedzę i doświadczenia poza murami szkoły.

Share This
Skip to content