Wybierz język:

Bezpieczeństwo naszych uczniów jest dla nas bardzo ważne, dlatego zaprosiliśmy do naszej szkoły przedstawicieli Straży Miejskiej. Funkcjonariusze poprowadzili zajęcia warsztatowe dla uczniów klas 0-III. Tematyka prowadzonych zajęć dotyczyła bezpieczeństwa na drodze. Zaproszeni goście w formie ciekawej dyskusji przekazali uczniom zasady bezpiecznego korzystania z dróg, ulic i przejść dla pieszych. Podczas pogadanki uczniowie dowiedziały się m. in. jak przechodzić bezpiecznie przez jezdnię, zapoznały się z funkcją sygnalizacji świetlnej oraz pasów, a także dlaczego należy nosić odblaski.

Dzieci wykazywały duże zainteresowanie i aktywnie uczestniczyli w zajęciach.

Na zakończenie wszyscy otrzymali odblaski. 

Dziękujemy funkcjonariuszom Straży Miejskiej za ciekawą prelekcje!

Share This
Skip to content