Wybierz język:

Z przyjemnością zapraszamy do wzięcia udziału w VIII Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego ‘Care for Animals’ organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 16 z Oddziałami Integracyjnymi im. „Orląt Lwowskich” w Nowym Sączu.

Celem konkursu, oprócz propagowania nauki języków obcych oraz wspierania twórczej postawy uczniów, jest również kształtowanie postawy wrażliwości wobec sposobów traktowania zwierząt domowych oraz zapewnienie odpowiednich warunków ich utrzymania.

Konkurs polega na przygotowaniu pracy plastycznej przedstawiającej zwierzątko domowe oraz sposób w jaki powinniśmy o nie dbać. Prosimy aby na pracy widniał tytuł naszego konkursu.  Dla laureatów konkursu przewidziane są atrakcyjne nagrody.Regulamin  konkursu wraz z niezbędnymi załącznikami znajduje się poniżej.

Icon
Załącznik 1 - karta zgłoszeniowa do konkursu
Icon
Załącznik nr 2 Care for animals 2019 - oświadczenie rodziców
Icon
Regulamin konkursu 2019 care for animals

     

    Share This
    Skip to content