Wybierz język:

W kwietniu 2022 r. w Szkole Podstawowej z Oddziałami Specjalnymi w Chełmcu odbyła się IX edycja Międzypowiatowego Konkursu Plastycznego pod hasłem: „Ilustrujemy filmy Walta Disneya”.

Mamy zaszczyt poinformować Państwa, że nasze uczennice: Weronika Wieczorek i Wiktoria Homa z klasy IV zdobyły wyróżnienia w konkursie w kategoriach ujętych w regulaminie konkursu (w tym roku komisja konkursowa nie przyznawała miejsc I-III). Piękne prace na konkurs przygotowali także Marcin Jankisz i Daniel Winiarski.

Celem konkursu było zachęcenie dzieci i młodzieży do twórczego działania, na miarę ich możliwości i umiejętności, a przede wszystkim mieli możliwość wyrażenia siebie i swoich emocji w pracy plastycznej. Na konkurs nadesłano 143 prace m.in.  z placówek w Nowym Targu, Krynicy, Kobylanki, Tarnowa, Paszyna, Mordaki oraz z przedszkoli i szkół sądeckich. Zwycięzcy konkursu otrzymali wspaniałe nagrody rzeczowe. Wszystkie dzieci, które wzięły udział w konkursie, a nie zdobyły miejsca na podium również otrzymały dyplom i symboliczną nagrodę. Przygotowanie do konkursu i nadzór nad pracami uczniów pełniły: pani Marta Chomoncik, pani Anna Kurnyta, pani Danuta Dobosz, pani Marta Kurzeja.

Jesteśmy bardzo dumni z osiągnięć naszych koleżanek
i serdecznie im gratulujemy.

Share This
Skip to content