Wybierz język:

Miło nam poinformować, że uczennica POLA POŁUDNIAK z kl. II b    zdobyła wyróżnienie w konkursie plastycznym „Żonkilowa kartka”, który został rozstrzygnięty  (19 kwietnia) w siedzibie Sądeckiego Hospicjum.

Zadaniem uczestników było zaprojektowanie i wykonanie kartki z żonkilem.

Prace zwycięzców zostały wydrukowane w formie kartki pocztowej. Będą one, wraz z żonkilem – symbolem nadziei, wręczane darczyńcom, podczas charytatywnej akcji „Pola Nadziei’’.

„Woda życiem i magią”

2045 prac oceniło jury, któremu przewodniczył Wacław Jagielski w  konkursie plastycznym  Sądeckich Wodociągów „Woda życiem i magią”, nagrodzono 21 prac, wśród zwycięzców  znalazła się uczennica naszej szkoły Lena Kowalik z klasy IVa

Konkurs po raz pierwszy miał charakter ogólnopolski i odbył się pod honorowym patronatem Izby Gospodarczej „Wodociągi Polskie”.

 Serdecznie gratulujemy Lenie i życzymy dalszych sukcesów !

Share This
Skip to content