Wybierz język:

Dzień 13 października 2023 roku na długo pozostanie w pamięci tegorocznych pierwszoklasistów oraz ich rodziców, ponieważ najmłodsi uczniowie naszej szkoły przeżywali uroczystość ślubowania. Z tej okazji przedstawili program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności wokalne i recytatorskie. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że mogą już zostać przyjęci do braci uczniowskiej. W niezwykle podniosłej atmosferze, w obecności dyrekcji, na sztandar szkoły uczniowie klas pierwszych ślubowali być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Po złożeniu ślubowania pan dyrektor Waldemar Olszyński i pani dyrektor Mirosława Łastowska dokonali ceremonii pasowania na ucznia Szkoły Podstawowej nr16 z Oddziałami Integracyjnymi im. Orląt Lwowskich w Nowym Sączu. Każdy pierwszoklasista otrzymał pamiątkowy dyplom oraz okolicznościowe upominki ufundowane przez rodziców. Wszystkim nowo pasowanym uczniom gratulujemy i życzymy sukcesów w nauce.  

Share This
Skip to content