Wybierz język:

Przedstawiamy Wam wyniki IX edycji konkursu Care for animals.

Komisja konkursowa w składzie:

  • Dominika Kowalik (nauczyciel języka angielskiego)
  • Anna Kurnyta (nauczyciel języka angielskiego)
  • Stanisław Szarek (nauczyciel plastyki)

wyłoniła następujących zwycięzców:

Kategoria klas I-III

  • I miejsce – Natalia Mączka , klasa IIb
  • II miejsce – Mateusz Cebula klasa IIa, Daniel Gajewski IIb
  • III miejsce – Wiktoria Homa klasa IIIa

Kategorie kluczowe w rozstrzygnięciu konkursu:

zgodność pracy z tematem, poprawność językowa, wkład pracy, adekwatność pracy do wieku uczestnika i możliwości, kreatywność i oryginalność, walory artystyczne oraz estetyka.

Celem konkursu, oprócz propagowania nauki języków obcych oraz wspierania twórczej postawy uczniów, było również kształtowanie postawy wrażliwości wobec sposobów traktowania zwierząt domowych oraz zapewnienie odpowiednich warunków ich utrzymania.

Zadaniem konkursu było również zachęcenie rodziców i uczniów do aktywnych działań na rzecz „czworonożnych milusińskich” w najbliższej okolicy poprzez przekazywanie karmy i najpotrzebniejszych artykułów dla psów i kotów do pobliskich schronisk i towarzystw działających na rzecz ochrony i opieki nad zwierzętami.

Atrakcyjne nagrody i dyplomy zostały wręczone w Dniu Święta Szkoły 17 maja 2021r.

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy pomysłowości i talentu. Szczególne podziękowania kierujemy również w stronę rodziców za pomoc i zmotywowanie swoich pociech do pracy . Do zobaczenia w przyszłym roku 🙂

Organizatorzy:
Dominika Kowalik
Anna Kurnyta

Share This
Skip to content