Wybierz język:

Dnia 6 marca nasze dzieci z zerówek miały okazję obejrzeć przedstawienie pt. „Baśnie Pana Andersena”, które miało miejsce w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Sączu. Spektakl wzbudził ogromne zainteresowanie wśród naszych podopiecznych i wywołał mnóstwo radości i śmiechu. Dwa dni później swoje święto obchodziły dziewczynki. Z okazji Dnia Kobiet każda otrzymała od chłopców z grupy po białym tulipanie.

W dniach 9 oraz 10 marca w naszej szkole miały miejsce Wielkopostne Rekolekcje – czas zadumy, modlitwy i wewnętrznej refleksji. W pierwszych swoich takich dniach uczestniczyły przedszkolaki z naszej szkoły. Na tę okoliczność dzieci z grupy 0a przygotowały pieśń misyjną „Chwała Tobie Panie”. Odczytały autorskie przesłanie na czas przygotowania się do Wielkanocy. Z hasłami wypisanymi na koszulkach uczestniczyły w spotkaniu z Misjonarzem i Drodze Krzyżowej. Dzieci z grupy 0b natomiast zaśpiewały piosenkę pt. „Słonce niech wschodzi tam gdzie Ty” trzymając w dłoniach wykonane przez siebie słoneczka z papieru.

Share This
Skip to content