Wybierz język:

ZAPROSZENIE

W dniu 26.VI.2020 r. o godzinie 18 w Kościele Parafialnym p.w. Matki Bożej Bolesnej odbędzie się Msza Święta w intencji całego środowiska Szkoły Podstawowej nr 16 z podziękowaniem dziękczynnym w intencji pomyślnego zakończenia roku szkolnego.

W imieniu Ks. dr. Prałata Antoniego Koterli serdecznie zapraszam do wzięcia udziału Uczniów, Absolwentów, Rodziców oraz Nauczycieli i Pracowników szkoły.

Uwaga!

Powyższy termin został ustalony w związku ze szczególnymi warunkami sanitarno –epidemiologicznymi dotyczącymi zwalczania wirusa COViD – 19 oraz koniecznością bezpiecznego rozdania świadectw.

 

 

KOMUNIKAT nr 10 2019/2020

Uroczyste zakończenie roku szkolnego w Szkole Podstawowej nr 16 odbędzie się w dniu 26.VI.2020 r. o godzinie 9:30 na sali gimnastycznej z udziałem:

  • Uczniów klas III nominowanych do statuetki „Orlątko”;
  • Uczniów klas VIII nominowanych do statuetki „Orzeł”;
  • Rodziców nominowanych uczniów, przedstawicieli Samorządu uczniowskiego, Rady Rodziców i zaproszonych gości.

Program:

  1. Wprowadzenie sztandaru SP 16.
  2. Hymn państwowy.
  3. Wystąpienie Dyrektora szkoły Janusza Chruślickiego.
  4. Wręczenie statuetek „Orłów”.
  5. Wystąpienie zaproszonych gości.
  6. Zakończenie uroczystości.

Zaproszeni uczniowie, ich rodzice i goście przychodzą do szkoły od godziny 9:20 i ustawiają się przed wejściem do oddziałów „0” (z dziedzińca obok sali gimnastycznej) z zachowaniem odpowiednich odległości. Obowiązują maseczki zakrywające nos i usta. Po wejściu do szkoły odkażają ręce i zajmują wyznaczone miejsca w sali gimnastycznej (nie przemieszczamy się, nie grupujemy).

Po zakończeniu uroczystości opuszczamy szkołę wyjściem ewakuacyjnym przez oddział „0”.

Share This
Skip to content