Wybierz język:

Przypominamy o elektronicznej rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych.  Etap 2 czyli wybór szkół i oddziałów mija z dniem 11 czerwca o godzinie 15:00. Jeśli ktoś do tego czasu nie zaniesie do szkoły I wyboru wydrukowanego w systemie wniosku – nie będzie brał udziału w I etapie rekrutacji.

 

Poniżej cytat z instrukcji:

Przejrzyj ofertę szkół. Wybierz oddziały, do których chcesz kandydować. Wydrukuj wniosek, daj do podpisu rodzicom (opiekunom prawnym) i zanieś go do szkoły ponadgimnazjalnej, w której jest oddział wybrany przez Ciebie jako pierwszy. Będzie to Twoja szkoła pierwszego wyboru.

Zrób to do 11 czerwca 2018, do godziny 15:00.

Pamiętaj! Możesz wybrać dowolną liczbę oddziałów w maksymalnie trzech szkołach. Ustal kolejność oddziałów, w jakiej chciałbyś się do nich dostać

Przypominamy że logować można się na stronie:

https://malopolska.edu.com.pl/kandydat/

Login i hasło do odbioru w sali informatycznej – gdyby ktoś jeszcze nie odebrał lub zgubił.

Share This
Skip to content