Wybierz język:

,,Dobre słowa nie kosztują dużo,
 choć czynią wiele dobrego”.  
Blaise Pascal

Uczniowie klasy 7b wraz ze swoim wychowawcą p. Mirosławą Łastowską na lekcji wychowawczej włączyli się w dzień dobrych uczynków i pozytywnych emocji .Podczas lekcji klasowi artyści zagrali na swoich instrumentach i zaśpiewali piękne piosenki .Przybrano barwy żółte ,które kojarzą się z uśmiechem, ciepłem i życzliwością. W drugiej części lekcji gościliśmy p .dyrektora Waldemara Olszyńskiego. Odbyły się wspólne śpiewy oraz pogadanka na temat życzliwości. Będziemy pamiętali, że pozytywna energia, którą przekazujemy w świat do ludzi, wraca do nas z nawiązką .Bycie miłym, okazywanie dobra, rozbudzanie u siebie życzliwości wobec innych ma moc uszczęśliwiania – nie tylko obdarowanego życzliwością, ale przede wszystkim tego, który ją okazuje.

 

Share This
Skip to content