Wybierz język:

Tradycyjnie dnia 21 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Był to dla nas dzień pełen miłych gestów, radosnych uśmiechów i dobrych życzeń. Kolor, żółty symbolizujący radość i optymizm, dominował w ubiorze uczniów jak i nauczycieli. Na korytarzach szkolnych pojawiły się gazetki dotyczące tego wyjątkowego dnia, a na salach lekcyjnych zamieszczone zostały motywujące cytaty w języku polskim i angielskim. Uczniowie i nauczyciele mogli wylosować „dobre słowo” oraz zakręcić „kołem fortuny” i podjąć wylosowane wyzwanie. Nie zabrakło także słodkości i rozmów o bezinteresowności, tolerancji, wzajemnej pomocy, sile dobrego słowa i miłego gestu.

 W związku z obchodzonym u nas 21 listopada DNIEM ZYCZLIWOŚCI ogłoszony został konkurs na króla bądź królową życzliwości. Uczniowie z każdej klasy wybierali najmilszego, najsympatyczniejszego, najżyczliwszego kolegę lub koleżankę. 

1a – Jakub Kołodziej

1b – Karolina Dobosz

2b – Sebastian Rynduch

2c – Hanna Homa

3b – Piotr Nowak

4b – Wojciech Trojan 

5a – Karolina Klok oraz Piotr Jachowicz

5c- Alan Karwas

6a – Alicja Górecka oraz Szymon Rogowski

7a – Dariusz Cycoń

8a – Alicja Trzeszczoń

8b – Małgorzata Górecka

Serdecznie gratulujemy 🙂

 Życzymy całej społeczności szkolnej aby życzliwość, miłe słowa i gesty towarzyszyły nam wszystkim cały rok szkolny.

Share This
Skip to content