Wybierz język:
Dnia 11 października 2016 r., w hali MOSiR w Nowym Sączu, odbył się X Sądecki Integracyjny Turniej Bocci. W zawodach wzięła udział rekordowa liczba drużyn i zawodników. W sumie 200 zawodników, ponad 120 sędziów, opiekunów, wolontariuszy. Oficjalnego otwarcia dokonał Pan Leszek Langer, który jest Dyrektorem Wydziału Integracji i Rynku Pracy w Nowym Sączu. Naszą szkołę dumnie reprezentowali uczniowie klas gimnazjalnych – integracyjnych:
Kl II A
Natalia Basiaga, Wiktoria Bachula, Katarzyna Baczyńska, Adam Dmochowski.
Kl III A
Zuzanna Horowska, Julia Tubek, Natalia Barnach, Maciej Grydyk, Jakub Olszowski.
Opiekę nad uczniami sprawowały Panie Nauczycielki Wspomagające: D.Dobosz i P.Miłkowska.
Wielki sukces odniosła uczennica Kl III A Julia Tubek zdobywając III miejsce w rozgrywkach indywidualnych w konkurencji z mistrzem Polski gry w Bocci. Pozostali uczniowie zdobyli wyróżnienie w grach zespołowych. GRATULUJEMY!!!
Share This
Skip to content