Wybierz język:

15 listopada klasa 4b, 4c oraz 5a wybrały się do kina Helios na projekcję filmu Ainbo – księżniczka Amazonii. laughing

Radość była ogromna, kiedy dzieci mogły zasiąść w wygodnych fotelach z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego i przenieść się w kolorową podróż do prastarej amazońskiej dżungli.

Główna bohaterka Ainbo pewnego dnia ze zdumieniem odkrywa, że raj, w którym żyje, jest zagrożony, a jej plemię to bynajmniej nie jedyni ludzie na świecie. Wkrótce Ainbo będzie musiała bronić swego ludu przed chciwością, zniszczeniem i sługami podstępnego władcy ciemności. Kierowana przez ducha  zmarłej mamy, mająca za towarzyszy oswojone zwierzęta – pancernika i tapira-obżartucha, Ainbo zrobi wszystko, żeby uratować swych ludzi i ocalić dziewiczą przyrodę Amazonii. Nieoceniona okaże się szczypta magii, pomoc oddanych przyjaciół oraz wsparcie przedwiecznego żółwia Motelo Mama.

 

Share This
Skip to content