Wybierz język:

Wycieczki szkolne – to czas ulubiony przez uczniów. W dniu01.06.2022 r. grupa 41 uczniów klas: 4b i 4c uczestniczyła
w wycieczce turystyczno-krajoznawczej do Zakopanego. Wielką przygodę uczniowie rozpoczęli od wyjazdu jedną
z najnowocześniejszych kolei linowo – terenowych na Gubałówke, skąd mogli podziwiać przepiękną panoramęTatr
i Zakopanego. Dodatkową atrakcją dla młodzieży był zjazd wyciągiem krzesełkowym z Butorowego Wierchu. Kolejnym miejscem było Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach, wybudowane przez górali jako votum za ocalenie życia papieża Jana Pawła II po zamachuz 13 maja 1981r. Mieli okazję odwiedzić zakopiański deptak Krupówki, gdzie mogli zakupić pamiątki. Wielkie wrażenie zrobił na nas widok z Wielkiej Krokwi na panoramę Zakopanego. Wycieczka skończyła się, ale wrażenia pozostaną na długo w pamięci.

Share This
Skip to content