Wybierz język:

Dnia 9 lutego klasy VI  wraz z opiekunami wzięli udział w  wycieczce szkolnej do Teatru Groteska w Krakowie na spektakl pt. „Ania z Zielonego Wzgórza”, który był oparty na motywach książki Lucy Maud Montagomery. Akcja przeprowadziła widza przez wszystkie najważniejsze etapy życia ekscentrycznej sieroty od dnia, kiedy pomyłkowo trafia do domu Maryli i Mateusza Cuthbert’ów na Zielonym Wzgórzu do czasu, kiedy stała się dorosła. Przedstawienie o perypetiach rudowłosej sieroty Ani Shirley zachwyciło i wzruszyło młodych widzów.

W ramach  wycieczki uczniowie klasy VIc  odwiedziły Muzeum Iluzji.  W przestrzeni muzeum, każdy miał okazję spotkać się z wynalazkami naukowymi  i sztuką, które pobudziły ich zmysły wzroku i dotyku. Dużym zainteresowaniem cieszyły się  zabawy z kolorowymi światłami, tworzenie cieni, rysowanie światłem oraz pokój do góry nogami.

 

Share This
Skip to content