Wybierz język:

Jaką wybrać szkołę średnią? – to pytanie na koniec 8 klasy zadają sobie setki uczniów. Podczas gdy szkoła podstawowa miała za zadanie nauczyć dzieci się uczyć i zaprowadzić je do miejsca, w którym mniej więcej wiedzą, co je interesuje, szkoła średnia otwiera drogi w konkretnych kierunkach. Oczywiście to matura będzie kluczem na studia, jednak dobrze wybrana szkoła średnia może być doskonałym przygotowaniem, by z sukcesem podążać własną ścieżką.

Uczniowie klas 8  poznają oferty szkół średnich uczestnicząc w dniach otwartych. Mają okazję zapoznać się z proponowanymi kierunkami kształcenia ,uczestniczą w warsztatach prelekcjach , rozmawiają z uczniami. Dużą wiedzę na temat możliwości kontynuacji nauki w szkole średniej zdobyli  uczestnicząc w Targach Edukacyjnych.

Share This
Skip to content