Wybierz język:

KOMUNIKAT- SPOTKANIA KLASOWE !

24.III.2015r. godz. 17:00 – spotkanie klas VI SP  z dyrektorem w sali 101 (sprawdzian szóstoklasisty, rekrutacja do Gimnazjum).

Po spotkaniu z panem dyrektorem odbędą się spotkania rodziców uczniów klas VI SP nr 16
z wychowawcami klas:

  • VI a- sala 102
  • VI b- sala 106

26.III. 2015r. godz. 17:00– spotkanie rodziców klas III Gimnazjum z dyrektorem w sali 101 (egzaminy gimnazjalne, rekrutacja do szkół ponadgimnazjalnych). Po spotkaniu z panem dyrektorem odbędzie się spotkanie rodziców uczniów klas III Gimnazjum nr 10 z przedstawicielem Centrum Wspierania Kariery Zawodowej Wojewódzkiego Urzędu Pracy. W trakcie spotkania otwarty zostanie punkt konsultacyjny dla rodziców, celem udzielania indywidualnej porady związanej z wyborem dalszej drogi kształcenia ich dzieci. Następnie, rodzice udają się na spotkanie z wychowawcami klas:

  • III a– sala 102
  • III b– sala 106
  • III c– sala 108
  • III d– sala 107
Share This
Skip to content