Wybierz język:

W marcu 2015 r odbył się w naszej szkole konkurs plastyczny dla uczniów oddziału O , klas I-VI szkoły podstawowej i gimnazjum. Głównym celem konkursu było kultywowanie tradycji związanych  ze świętami Wielkanocnymi i  pogłębienie wiedzy  uczniów na temat symboliki i znaczenia pisanek w naszym kraju oraz popularyzacja rękodzieła w plastycznej twórczości dzieci i młodzieży. Konkurs był również okazją do indywidualnej działalności artystycznej uczniów oraz  rozwijania ich talentów.

W konkursie wzięło udział 54 uczniów z naszej szkoły. Wykonali oni piękne pisanki przestrzenne w różnym formacie i ciekawymi technikami. Prace uczniów budziły wiele podziwu i zainteresowania. Jury oceniające pisanki miało naprawdę wiele pracy, a wybór tych najpiękniejszych nie był prosty. Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy , a wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie.

Organizatorzy konkursu:

mgr Bogumiła Stawiarska
mgr Joanna Jagodzińska
mgr Anna Kurnyta.

Share This
Skip to content