Wybierz język:

Dyrekcja Zespołu Szkół Podstawowo – Gimnazjalnych nr 2 w Nowym Sączu ma zaszczyt zaprosić Uczniów i Rodziców – obecnych i przyszłych na Święto Szkoły, które odbędzie się 14 maja 2015 roku.

Szanownym Gościom proponujemy:

  • O godzinie 9:00 – udział w koncercie okolicznościowym.
  • Po koncercie, krótki spacer po szkole z przewodnikiem; zapoznanie z obiektem szkoły. Obejrzymy wybrane klasopracownie, salę gimnastyczną, salę rekreacyjno-sportową dla najmłodszych, stołówkę, świetlicę, plac zabaw.
  • Około godziny 10:00 odbędzie się spotkanie informacyjne z dyrektorem szkoły.

Ponadto informujemy, że od godziny 10:00 na terenie szkoły odbywa się konkurs międzyklasowy „Wiem więcej” dla gimnazjum a na obiekcie MOSiR Zawada od godziny 9:30 rozgrywki sportowe i konkurs pod hasłem „Mundialowe Podróże”.

Serdecznie zapraszamy!

Share This
Skip to content