Wybierz język:

Nietypowo, bowiem w poniedziałek 4 września rozpoczął się rok szkolny 2023/2024 w Szkole Podstawowej nr 16 z Oddziałami Integracyjnymi w Nowym Sączu. Długo wyczekiwane wakacje minęły zostawiając za sobą cudowne wspomnienia. Słoneczna pogoda sprzyjała wypoczynkowi, który zgromadził w nas nowe pokłady energii i siły do nauki oraz pracy.  Uczniowie klasy VIc wraz z kolegami i koleżankami z innych klas przygotowywali dla społeczności  akademię. Następnie, udaliśmy się do kościoła oraz na spotkania z wychowawcami. 

Nowy rok szkolny zawsze jest czasem wielu wyzwań, którym mamy nadzieję sprostać dzięki owocnej współpracy na linii wychowawca – szkoła – rodzic. Wszystkim Uczniom, a szczególnie tym, którzy dzisiaj rozpoczynają przygodę z nauką w naszej szkole, życzymy powodzenia, sukcesów oraz pozytywnej energii. Niech szkoła będzie dla Was Wszystkich miejscem wszechstronnego rozwoju, źródłem wiedzy oraz przyjaznym i bezpiecznym środowiskiem.

Powodzenia w nowym roku szkolnym 2023/2024.

Share This
Skip to content