Wybierz język:

W dniu 16.04.2024 uczniowie klas I – VIII pojechali do Krynicy na widowiskową rewię na lodzie pt. „Niezwykłe  przygody Sindbada żeglarza”, która odbyła się na Miejskiej Hali Lodowej. Wystąpił w niej 40-osobowy zespół zawodowych łyżwiarzy, cyrkowców i aktorów.

Baśniowa opowieść przedstawiona w tej wyjątkowej formule wywarła olbrzymie wrażenie na uczniach, którzy miały okazję nie tylko śledzić samą fabułę, ale też podziwiać umiejętności łyżwiarzy, akrobatów, widowiskową scenografię i kostiumy oraz ciekawe układy choreograficzne. 
Umiejętności artystów były zadziwiające, a barwne stroje, okazałe rekwizyty, choreografia… to wszystko zapierało dech w piersiach. Występom towarzyszyła świetnie dobrana oprawa muzyczna. Wydarzenie to na długo pozostanie w naszej pamięci. Po tak wspaniałych doznaniach uczniowie przeszli spacerkiem do Pijalni Wód Mineralnych oraz pijalni czekolady. 
Share This
Skip to content