Wybierz język:
Dziękujemy z całego serca dzieciakom i całej społeczności szkolnej za kolejną wielką akcję. Tym razem celem była zbiórka żywności i materiałów dla zwierzaków z Ukrainy. Oczywiście, jak zwykle – jesteście wielcy! Cały samochód zapakowany po sam dach – karmą suchą i mokrą, kocami, smakołykami, smyczami, obrożami, itp – wszystko to zostało przekazane i odebrane przez Stowarzyszenie Nowosądeckie Serducho i panią Sylwia Strembska – wielką miłośniczkę czworonogów:). Wspaniała ekipa, która prowadzi w Nowym Sączu przy ulicy Grunwaldzkiej 120, bezpłatny sklep dla osób z Ukrainy. Dodatkowo przynajmniej raz w tygodniu wysyłają transporty w głąb Ukrainy. Naprawdę wielki szacunek dla Was za to co robicie!
A cały nasz transport został podzielony ma mniejsze porcje i wyjechał za granicę oraz na dworzec w Przemyślu, gdzie koczuje mnóstwo zwierzaków potrzebujących wsparcia i pomocy.
Jeszcze raz dziękujemy Wam drodzy uczniowie. Macie wielkie, otwarte i gorące serducha! Udowadniacie to z każdą kolejną akcją, która odbywa się na terenie naszej szkoły❤️💙💛🐶🐱
Jesteśmy z Was bardzo dumni!
Akcję na terenie naszej szkoły przeprowadziła i koordynowała Pani Mirosława Łastowska, której również składamy olbrzymie podziękowania:)
Share This
Skip to content