Niezwykle barwnie i radośnie pożegnaliśmy rok szkolny 2023/ 2024. Za nami niezwykłe osiągnięcia edukacyjne, sportowe i artystyczne. Ten rok szkolny był pełen wspaniałych przeżyć, przyjaznych relacji i niezapomnianych spotkań. Dzielnie podejmowaliśmy trud nauki, rozwijaliśmy nasze mocne strony i  mierzyliśmy się z naszymi słabościami. Każdego dnia zdobywaliśmy wiedzę, doskonaliliśmy nowe umiejętności, rozwijaliśmy swe pasje i działaliśmy w wolontariacie. Wszystko to podsumowaliśmy w uroczystej akademii przygotowanej  przez klasę IVb i wychowawcę panią Annę Kurnytę.

Na czas wakacji życzymy Wam bezpiecznego wypoczynku, aktywnie spędzonego czasu, poznania niezwykłych ludzi i podróży pełnych niesamowitych wrażeń. 

Rok szkolny 2023/ 2024 przeszedł już do historii i stał się pięknym wspomnieniem…

 

Skip to content