Wybierz język:

Nasz wielki sukces

Wyniki IV edycji konkursu Drzewo Franciszka 2020–2021

Dobiegła końca niezwykła edycja konkursu Drzewo Franciszka. Niezwykła z kilku powodów. Była to pierwsza ogólnopolska edycja i – z powodu pandemii – była realizowana przez 2 lata. Jesteśmy wdzięczni wszystkim uczniom i opiekunom, którzy mimo tych trudności podjęli się realizacji swoich szkolnych projektów ochrony środowiska .Do udziału w konkursie Drzewo Franciszka 2020-2021 zgłosiło się 60 szkół z całej Polski, a ostatecznej ocenie podlegały 34 prace.

MIEJSCE 2.

NAPRAWIĆ SIEBIE” – OCHRONA EKOSYSTEMÓW I KRAJOBRAZÓW.

Szkoła Podstawowa nr 16 z Oddziałami Integracyjnymi im. Orląt Lwowskich w Nowym Sączu.

Krzysztof Mączkowski
Krajowy Koordynator projektu

Dziękuję całej społeczności szkolnej za bardzo duże zaangażowanie i ciężką pracę ,którą wykonaliśmy w ciągu trzech miesięcy. Zapraszam do przeglądnięcia naszego raportu.

Mirosława Łastowska

Szkolny Koordynator projektu

 

Share This
Skip to content