Wybierz język:
Dnia 10 lutego 2015 na terenie Zespołu Szkół Podstawowo – Gimnazjalnych nr 2 podczas apelu organizacyjnego, zostały rozdane dyplomy i liczne nagrody laureatom konkursu plastycznego na „NAJBARDZIEJ POMYSŁOWĄ MASKĘ KARNAWAŁOWĄ”. Ocenie poddano aż 53 prace uczniów zarówno klas zerowych, podstawowych jak i gimnazjalnych. Oceniano: oryginalność, estetykę wykonanej pracy, wykorzystanie materiałów, a także własną inwencję twórczą. Nagrodzeni uczniowie :
Grand Prix – Michał Kowalik kl IV B podst.
1 miejsce – Kamil Ogórek kl 0 B
2 miejsce – Julia Śliwa kl III A podst.
3 miejsce – Martyna Tokarczyk II B podst.
Wyróżnienia :
Wiktoria Janikowska kl 0 A
Dariusz Gargas kl 0 B
Artur Kędzierski kl I C podst.
Patrycja Augustynowicz kl I A gimn.
Organizatorami konkursu są Pedagodzy Wspomagający: mgr Paulina Miłkowska, mgr Aneta Pierzchała, mgr Gracjana Kizem.
Share This
Skip to content