Wybierz język:

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 16 z Oddziałami Integracyjnymi  w Nowym Sączu  w V edycji  Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego

 „Drzewo Franciszka”-

Pod hasłem –  „Przeciwdziałanie szkodliwym emisjom do atmosfery”

 „Nadzieja to oddech”

Drugi rok z rzędu możemy poszczycić się dużym sukcesem. Jury Drzewa Franciszka doceniło Nasze zaangażowanie i ogrom pracy, wręczając Nam  Wyróżnienie.  To zasługa całej grupy projektowej z dużym wkładem pracy i kreatywności nauczycieli. Podziękować należy rodzicom uczniów wyżej wymienionych.

Edycja V to przede wszystkim działania ekologiczne o charakterze edukacyjnym dla całej społeczności szkolnej jak i społeczności lokalnej. To również pole do prezentacji talentów plastycznych, aktorskich, muzycznych. A hasło przewodnie niech stanie się drogowskazem dla relacji człowiek –środowisko i uczuli nas wszystkich na bycie uważnym i wrażliwym  w stosunku do przyrody i drugiego człowieka.

Organizatorzy na terenie szkoły:

koordynator mgr Mirosława Łastowska

 Zespół nauczycieli:

mgr Edyta Mrozowska

mgr Aneta Czarniecka

mgr Stanisław Szarek

Uczniowie biorący udział w projekcie:

Kamil Szczapa kl. VIII

Angelika Gajewska kl. VII

Małgorzata Górecka kl. VII

Zuzanna Szczechura  kl. VII

Katarzyna Górska kl. VII

Michał Długosz kl. VII

Martyna Krynicka kl. VII

Maria Opalska kl. VII

Aleksandra Budzyń kl. VII

Weronika Janik kl. VI

Share This
Skip to content