Wybierz język:

Tradycyjnie przed Świętami Bożego Narodzenia w naszej szkole organizowany jest Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych jak i Konkurs Najpiękniejszy Stroik Świąteczny. Celem konkursów jest  propagowanie tradycji związanej z tematyką Świąt Bożego Narodzenia oraz stworzenie uczniom możliwości prezentacji własnych dokonań twórczych. 76  prac zgłoszonych do konkursów zachwyciły Jurorów oryginalnymi pomysłami. W dniu 18 grudnia 2023 r. obradująca Komisja  w składzie: wicedyrektor szkoły p. Mirosława Łastowska, p. Marta Kowalik, p. Bernadetta Hebda, p. Justyna Złocka, p. Bogumiła Stawiarska i p. Ewa Młynarczyk miała bardzo trudne zadanie, ale po długiej naradzie  udało się wybrać laureatów, którzy otrzymali wyróżnienia. Rozdanie nagród miało miejsce 20 grudnia. 

 Oto lista wyróżnionych:

Konkurs Szopka Bożonarodzeniowa:

Oliwia Jarząb kl. Ib

Lena Kulig kl. IIIa

Alan Oleksy kl.Ia

Hanna  Południak  kl. IIc

Pola Południak   kl. IIIb

Anna Stachowicz kl. IIb

Laura Tokarczyk kl. 0 b

Kacper Złocki kl. III b

Konkurs Najpiękniejszy Stroik Świąteczny:

Amelia Bodziony kl. I c

Jakub Gondek kl. III

Kacper Gondek kl. III b

Zuzanna Gumulak kl. II a

Julia Odelga kl. I a

Maja Okręglak kl. II a

Milena Peciak kl. II b

Fabian Rzońca kl. III a

Jakub Tokarczyk kl. III b

 Szopki  i stroiki zostały wyeksponowane na korytarzu szkolnym, tak by wszyscy mogli je oglądać i podziwiać.

 

 

Share This
Skip to content