Wybierz język:

W ramach akcji „Odblaskowa szkoła ” w świetlicy szkolnej został zorganizowany konkurs pt. „Najpiękniejsze znaczki, biżuteria i medale odblaskowe”. Dzieci zaprojektowały i własnoręcznie wykonały piękne prace. Celem tego konkursu było zwrócenie uwagi uczniów na potrzebę przestrzegania zasad obowiązujących w ruchu drogowym oraz dbania o swoje bezpieczeństwo na drodze.

Jury w składzie: Bożena Porębska, Jolanta Nowak, Bogumiła Stawiarska wyłoniło następujących zwycięzców:

  • I miejsce – Gabriela Głaczyńska kl. I b
  • II miejsce – Milena Obrzut kl. III b, Nicol Lach kl. III a
  • III miejsce – Nicola Obrzut kl. III b, Karolina Smyk kl. II a

Wyróżnienia:

  • Amelia Cabak kl. III b
  • Aleksandra Król kl. III b
  • Tomasz Dutka kl. II a
  • Patrycja Kowalik kl. III c
  • Aleksandra Dutka kl. I b
Share This
Skip to content