Wybierz język:

IV międzyszkolny konkurs Care for animals!!!

Inauguracja 13 maja 2015r.

Zapoznaj się z regulaminem i zgłoś się do konkursu J

 

Konkurs CARE FOR ANIMALS organizowany jest pod patronatem Towarzystwa Opieki Nad Zwierzętami – Oddział w Nowym Sączu, którego prezesem jest Pani Agnieszka Szłapka. Jednym z celów konkursu jest kształtowanie postawy wrażliwości wobec kwestii traktowania zwierząt domowych oraz zapewnienie odpowiednich warunków ich utrzymania.

Serdecznie zachęcamy wszystkich do wsparcia Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami poprzez zakup karmy dla psów lub kotów i przekazanie jej nauczycielom języka angielskiego w SP.

W imieniu „milusińskich czworonogów”

 z góry serdecznie dziękujemy.

 

Materiały do pobrania:

{wpdm_category=care-for-animals}

Share This
Skip to content