Wybierz język:

„Nie liczy się to ile posiadasz,

ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz.

Pomagając innym pomagasz i sobie.

Starajcie się zostawić ten świat choć trochę lepszym,

niż go zastaliście. – Robert Baden–Powell”

4 marca w ramach akcji charytatywnej „Herbatka dla seniora” uczniowie klasy 7a wraz z Panią Moniką Klimek oraz Panią Anitą Kożuch odwiedzili Dom Pomocy Społecznej w Kamionce Wielkiej oraz Dom Pomocy Społecznej w Klęczanach gm. Chełmiec.  Powyższa akcja została zainicjowana przez Szkolne Koło Wolontariatu wspomagane przez Panią Beatę Gołkowską, Panią Dominikę Piwowarską oraz klasę VIIa. Dzień zaowocował radością na twarzy pensjonariuszy, a to z pewnością najpiękniejszy dar jaki można otrzymać za bezinteresowną pomoc.

Wszystkim zaangażowanym w akcję serdecznie dziękujemy.

 

Share This
Skip to content