Wybierz język:

„Uprzejmość jest cennym kluczem, który otwiera wszystkie drzwi.”

Uśmiech, serdeczność i wzajemne ciepło są dobre na wszystko, a życzliwość ma niezwykłą moc, daje wiele radości i zacieśnia więzy między ludźmi.
Świętowanie tegorocznego Dnia Życzliwości rozpoczęliśmy od samego rana. Uczniowie przyszli do szkoły ubrani w kolorze żółtym, który jest symbolem radości i optymizmu. Korytarze szkolne udekorowane były tematycznymi gazetkami, żółtymi buźkami oraz sentencjami – również w języku angielskim.
Na korytarzu pojawiło się Koło Życzliwości oraz cukierki 🙂 Wychowawcy podczas godzin wychowawczych przeprowadzali wybór najbardziej życzliwego ucznia w klasie.
Dzień Życzliwości utwierdził nas w przekonaniu, że warto być życzliwym na co dzień. Pamiętajmy, że bycie miłym i uprzejmym nic nie kosztuje, a sprawia wiele radości nie tylko nam, ale i naszym bliskim. 

Podąrzając za słowami naszego pana dyrektora mgr Waldemara Olszyńskiego – Żyjmy tak aby każdy dzień w szkole był Dniem Życzliwości 🙂

W konkursie życzliwości I miejsce zdobyła klasa 7a, II- 6a, III- 4b. 

Serdecznie gratulujemy 🙂 

Share This
Skip to content