Wybierz język:
Dnia 06.11.2023r. Samorząd Szkolny zorganizował szkolny Dzień Postaci z Bajek. Każdy uczeń miał możliwość przebrania się za dowolną postać z bajki czy filmu – i w naszej szkole pojawiły się niesamowite stworzenia, księżniczki i zwierzaki. 
Sprawdziliśmy też, które klasy najliczniej przybrały inną tożsamość. 
Na szczególne gratulacje zasłużyła klasa 2c oraz oddział 0a, w których postacią z bajki stało się każde dziecko (a nawet wychowawcy). Niemal w całości postaciami z bajek stały się również klasy: 0b, 1a, 2a, 2b, dziękujemy za udział jednak wszystkim klasom, gdyż zainteresowanie wydarzeniem było OGROMNE!
Wśród klas 4-8 na szczególne wyróżnienie zasłużyły klasy: 4a, 6b oraz 5b, wśród których najwięcej było uczniów udających kogoś innego – czasem lekarza, a czasem minionka, czarodzieja albo smerfa. 
W imieniu Samorządu Szkolnego jeszcze raz dziękujemy za udział w akcji i liczymy na równie duże zainteresowanie w przyszłym roku szkolnym!
Share This
Skip to content