Wybierz język:

04.06.2024r. odbył się apel, podczas którego wręczono nagrody Laureatom XIII edycji Międzyszkolnego Konkursu Języka Niemieckiego „Das Deutsch Diktat” pod honorowym patronatem Konsula Generalnego Republiki Federalnej Niemiec w Krakowie.

Najlepszy wynik uzyskała Anna Pogwizd ze Szkoły Podstawowej Nr 11 w Nowym Sączu.

II miejsce zajęli ex aequo Bruno Pokrywka z Szkoły Podstawowej nr 2 i Wojciech Jarzębak
ze Szkoły Podstawowej nr 11 w Nowym Sączu.

III miejsce zajęła Milena Bryja ze Szkoły Podstawowej nr 18 w Nowym Sączu.

W tym roku Sponsorami nagród byli: Konsul Generalny Republiki Federalnej Niemiec w Krakowie, Urząd Miasta w Nowym Sączu, Kino Helios oraz Kino Sokół w Nowym Sączu, Wydawnictwo LektorKlett oraz Instytut Austriacki w Warszawie.

Wszystkim Sponsorom dziękujemy za ufundowanie nagród, a Laureatom gratulujemy
i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu w przyszłym roku szkolnym.

Share This
Skip to content